Makale Yazarak Para Kazanma Sırlarını Açıklıyorum» Pdf indir | Video | Nasıl Yapılır | Sağlık | Para Kazanmak | Teknoloji | Haber | Blog | Kadın | Erkek
Hoşgeldiniz Bugün 01 18 2018

Makale Yazarak Para Kazanma Sırlarını Açıklıyorum

Para Kazanma

Yazarak Para Kazanma

 

İnternette bir çok makale yazarak para kazanma yöntemleri adı altında makale bulabilirsiniz. Bir çoğumuz mutlaka duymuşuzdur. Makale yazmak için herhangi bir eğitim almanıza gerek yok ama biraz bilginizin olması yeterli olacaktır. Bir çok web site sahibi benim gibi makale yazdırmak isteyecektir. Bu sayede web sitesine trafik almak isteyecektir. Organik yazılan makaleler her zaman değerli olacağından ücretleri kelime sayısına göre belirlenmelidir mutlak.

 

İl olarak başlık seçilmeli bu başlığı makale yazdırmak isteyen seçer, burada önemli olan başlığın ilgi çekici, merak uyandırıcı olması lazım örneğin haber sitelerinin başlıları nasıl son dakika, şuradaki olayda ölenler veya yaralılar var gibi ilgi çekici olması gerekiyor mutlaka. İlgi çekici bir başlıl olması her zaman faydalı olacaktır en azından bu haber başlığını gören kişi merak edipte web sitenize giriş yapacaktır mutlaka, bu sayede web sitenize organik trafik sağlamış olacaksınız.Para Kazanma

 

Makale yazımı.

 

Makale yazımı açıklayıcı ve ilgi çekici başlıktan sonra detaylı, akıcı bir yazı olması önemlidir bilgilendirici omak zorunda gelen kişiye ilk zaman tüm bilgileri vermekten kaçınılmalıdır, hemen kesilip kısa tutulmamalı yaksa gelen kişi, mutlaka makaleyi okuyup anlaması gerekiyor. Hemen yazayım nasıl olursa olsun dememeliyiz, en iyi makale anahtar kelime seçimi iyi olandır, 4 adetten fazla anahtar kelime girilmesi kesinlikle girilmemeli, yoksa ceza alma durumu olacaktır google tarafından.

 

Yazılan makalenin başından sonuna kadar akıcı olması, ilgi çekici ve sürükleyici olmalı. Etiketleri iyi seçmelisiniz, seo uyumlu makale olması çok çok önemli bir konu anahtar kelime yoğunluğu fazla olmamalı, fazlası faydadan çok zarar getirir. Hazırlamış olduğunuz makale içerisinde başka bir sayfanıza yani site içinde ki başka bir yazıya link verebilirsiniz seo açısından mükemmel olacaktır.

 

Site içerisine link nasıl olmalı aslında vereceğiniz link diyelim ki ‘telefonda kendi numaramı nasıl öğrenirim‘ buraya link verelim şimdi burada link ve yazılan kelimelere benzer bir link verilmeli mutlaka. Seo açısından iyi olan bu link çok daha başarılı olacaktır, google dostu olacaktır mutlaka.

 

Makale kelime sayısı ne kadar olmalı?

 

Makale içerisinde kelime saysı çok önemli bir faktör taşımaktadır. Eğer kendiniz bir web sitesi yapıyor iseniz gerçek anlamda en az 300 kelimelik bir makale olmasını tercih etmelisiniz. daha fazlası her zaman iyidir ve açıklayıcı olmalıdır. Bazen karşılaştırma gibi benzer makale yazabilirsiniz. Neresi iyi neresi yanlış gibi ayırabilir eksi ve artılarını gösterebilirsiniz. Tanıtımını yapacağınız ürün veya buna benzer herşeyin.

 

Kelime sayısının önemi şudur google çok sevmesi yani, ne kadar çok olur ise o kadar iyi olacak ayrıca seo uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Oragik gelen ziyaretci için google her zaman artı verir web siteniz ilk sayfalarda sürekli yer alabilmektedir. Makale yazdığınız web siteniz için en önemlisi para kazanmanız olacaktır. Ne kadar çok ziyaretci o kadar çok kazanç demektir. Mutlaka reklam alacaksınız, web sitenize bu sayede daha çok kişi gelecektir, buda daha fazla kazanç anlamına geçer.

 

Eğer yazı yazarak para kazanmak istiyorum makale yazarı rehberi sayesinde nasıl makale yazarı olunur onu öğreneceksiniz. Bu sayede ister sıcak para kazanabilirsiniz isterseniz de hazırladığınız web sitesinden kazanç sağlayabilirsiniz. Web siteniz yok ise buradan yorum yazarak bana ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırım. Web sitesi kurma eğitimi ile en kısa zaman da öğrenebilirsiniz. Yorum yapmayı unutmayın.

 

 

Bir önceki yazımız olan Telefondan Kendi Numaramı Nasıl Öğrenebilirim başlıklı makalemizde kendi numaramı öğrenebilirim ve Telefondan kendi numaramı öğrenebilirim hakkında bilgiler verilmektedir.


Loading Facebook Comments ...