WordPress Host Seçimi Neden Önemli - Pdf indir | Video | Nasıl Yapılır | Sağlık | Para Kazanmak | Teknoloji | Haber | Blog | Kadın | Erkek» Pdf indir | Video | Nasıl Yapılır | Sağlık | Para Kazanmak | Teknoloji | Haber | Blog | Kadın | Erkek
Hoşgeldiniz Bugün 01 18 2018

WordPress Host Seçimi Neden Önemli

Wordpress hostgator

WordPress Host Secimi

 

wordpress host secimiWordPress Host Secimi – Merhaba arkadaşlar WordPress hosting seçimi önemli bir konudur bence. Sizler içinde önemli olması gerekiyor. WordPress kullanıcıları genellikle daha çabuk ve daha hızlı bir şekilde kullanılan yöntemler ile gelediğinden seçilmektedir. WordPress eklentileri olsun tema yani görünümü olsun gerçekten çok tercih edilen, web tabanlı bir sistem olduğu için seçilmektedir. Şu ana kadar onlarca web site hazırladım ve sadece wordpress kullandım.

 

WordPress Paketleri

 

WordPress paketleri host firmasına göre değişiklik göstermektedir. Onun için önemli olduğunu belirtmek isterim sizlere paketler hakkında biraz bilgi veriyim. Ben genelde Hostgator ve Hostmonster kullanmaktayım amerikan lokasyonlu olması daha hızlı olması benim aradığım özelliklerdir. Hostgator Türkiye lokasyonu mevcuttur. kullanmak isteyene tavsiye edrim gerçekten türk çalışanı olmasıda ayrı bir güzelliği var. Türk çalışanı Hasan isimli bir arkadaş var.

 

Hostgator Paket Bilgileri

 

Limitsiz web alanı

Limitsiz trafik

Bedava web tasarım aracı

Kolay kontrol paneli

4500 adet bedava web site teması

Kolay kontrol paneli

1 tıklama ile script kurulumu

%99,9 uptime garantisi

45 gün para iade garantisi

7/24/365 gün teknik destek (Türkçe Desteği var)

 

Wordpress host seçimi

WordPress host seçimi

 

Hostgator giriş için tıklayın..

 

WordPress host seçimi – Yukarıdaki paket özelliklerini yazdım ben genellikle bayii host kullandığım için birden fazla web site kurabiliyorum tek cpanel ve tek ftp adresinden rahatlıkla giriş yapabiliyorum olmam. Bir çok kişi wordpress kullanması seo açısından çok iyi bir durum. Nedeni ise çalışmalarımda seo uyumlu tema kullanımı, ayrıca seo yapısının güzel olması ayrı bir güzelliği var. İlk sıraya çıkmak bazen sorun olabiliyor ama iyi bir çalışma ile rahatlıkla ilk sayfalara çıkabilirsiniz. Hostgator dünyanın en iyi host firmaları arasında ilk sıralarda olması, müşterilerine karşı o kadar iyi bir host olduğunun kanıtıdır.

 

Bir çoğumuzun yapmış olduğu hatalardan biri ucuz host alarak ileri ki zamanlarda girişlerin çok olması ile host firmasının fazladan cpu kullanımı sorunu ile karşı karşıya gelmemiz. Bu durumda ise web sitemizi devre dışı bırakmaları bizim müşteri kaybı yaşamamıza ve en kötü durumu ise, Google tarafından ban yemeniz en acı olan kısmı diyebilirim. Yapmış olduğumuz tüm emekler boşa gitmesi ayrı bir üzücü durumdur.

 

Onun için en ideal host paketlerinden bahsediyorum sizlere, Türkiye lokasyonlu olan wordpress kurulumuda yapabilirsiniz. İnternet üzerinden ayrıntılı bir araştırma yapmanızda fayda vardr. Diğer bir firma ise Hostmonster bu firma ile bazı wordpress çalışmalarım var ve dil desteği olarak ingilizce vermektedir ancak bazı problemler olsa dahi canlı olarak yazışabilirsiniz. Sorunları en kısa süre içerisinde halledebiliyorlar gerçek anlamda güzel bir host firması.

 

Hostmonster Paketleri

 

Limitsiz web alanı

Limitsiz trafik

Bedava web tasarım aracı

Kolay kontrol paneli

2500 adet bedava web site teması

Kolay kontrol paneli

1 tıklama ile script kurulumu

%99,9 uptime garantisi

30 gün para iade garantisi

7/24/365 gün teknik destek (İngilizce)

 

hostmonster

 

Hostmonster giriş için tıklayın…

 

WordPress host seçimi – Kısaca bunlar her iki host firmasında benzer ürünler mevcut ben her iki firma il çalışmaktayım. 100 üzerinde wordpress web sitem mevcut tüm bu web sitelerimde aradığım hızlı olması en iyi faktör. Gelen ziyaretci hızlı açılan bir web sitesinde çok dolaşır, yavaş olan bir web sitesi bazen benimde hemen kapattığım oluyor. Hızlı olan host her zaman tercihimdir. Sizler için bir video hazırladım paket bilgilerini, içeriyor kararınızı bu her iki host arasında seçim yapabilirsiniz.

 

İleriye dönük bir düşünceniz var ise her iki host firmasının en iyi tarafı şu birden fazla web site kurabiliyorsunuz. En iyi özelliği ise WordPress, jomla ve diğer dillerde veya html, java gibi web siteyi aynı host içerisinde barındırabiliyor olmanızdır.

 

Hostgator İndirim kuponu kullanın mutlaka: HOSTGATORCOUPON2016 %25 indirim kuponu

 

Hostmonster indirim kuponu kullanın mutlaka: youindirim %25 indirim kuponu

 

Bir önceki yazımız olan Netten Para Kazanmak İçin Öneriler başlıklı makalemizde Anket doldurarak para kazanma, master kazanç eğitim ve Netten Para Kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.


Loading Facebook Comments ...
Yorum Yap