Wordpress Yorum Kapalı Sorunu Çözümü Burada» Pdf indir | Video | Nasıl Yapılır | Sağlık | Para Kazanmak | Teknoloji | Haber | Blog | Kadın | Erkek
Hoşgeldiniz Bugün 01 18 2018

WordPress Yorum Kapalı Sorunu Çözümü Burada

wordpress yorum kapalı sorunu çözüm burada

WordPress yorum kapalı sorunu!

 

Merhaba arkadaşlar ilk defa başıma gelen WordPress yorum kapalı sorunu, bu durumdan bahsetmek istiyorum. Yeni almış olduğum hostgator host firmasından almış olduğum ve bu host içerisine birden fazla web sitesi ekledim bunlar arasında şuan burda olduğunuz wordpress blog sitemi yazılarımı eklemeye başladım, ve bir ay gibi bir süre geçti. Bu süre içerisinde hiç farkmedim ve bazen web sitelerime farklı ip adreslernden yorum yapmak geldi, “wordpress yorum kapalı” diye uyarı aldım.

 

Ancak tüm bu sıkıntılar olurken bir yandan araştırmaya başladım. Gugıl amcaya defalarca sordum ama bu sorunun cevabını bakmadığım forum siteleri, inelemediğim blog siteleri, izlemediğim videolar kalmadı ama sonunda buldum. Bulmam ise biraz farklı bir yöntem denedim, bu yöntem başka bir wordpress yüklü sitemde ki tartışma bölümündeki işaretli olanları karşılaştırmak oldu, alttaki resimde görebilirsiniz.

 

WordPress yorum kapalı sorunu ve çözümü…

Nasıl yapılacağının yolunu resimde görebilirsiniz. Ayarlar> tartışma> buradan görebilirsiniz.

 

wordpress yorum kapali cozumu

Resmi büyütmek için tıkla…

 

wordpress yorum kapalı

 

WordPress yorum kapalı çözümü yukarıda ki resimde nasıl yapılır görebilirsiniz. Bir çok sorunla karşılaşdığım oluyor bazen, bunun gibi sorunları siz değerli okurlarıma, başımdan geçen tüm bu sorunların çözümlerini sırası geldiğince anlatmak isterim. Beni blog sitemden takip edebiliriniz, haberdar olmak için email listeme üye olmanızı tavsiye ediyorum. WordPress yorum kapalı sorunu olan arkadaşlara bu yöntem ile çözümü bulmuş olacaklar. Ayrıca bu göstermiş olduğum çözümü tersine çevirerek wordpress yorum kapatma eklentisi kullanmadan kapatabilirler.

 

Bir çok kişi wordpress yorum kapatma eklentisi kullanabilir. Ancak eklenti fazlalığı wordpress blog sitemiz için zararlı olabilir ve yavaşlamasına sebebiyet verebilir. Budurum da web sitenize girişler azalma söz konusu olabiliyor. Onun için wordpress yorum kapalı uyarısını çözüm yollarını burada biraz açayım dedim aklınıza takılanları yorum yazarak sorabilirsiniz. Bir yorum da siz yapın teşekkürler.

 

Host linux aldığınız da bu tür durumlara karşı veya buna benzer durumlarla karşılaşmak durumun da kalabilirsiniz. Çözümü mutlaka araştırmalı vya çözüm yolunu sizler keşfedebilirsiniz. Bazen bu tür durumlarda benim yaptığım yöntemlerden birisi kendi kendime çözüm bulma yollarına başvuruyorum. Altta ki videoda nasıl yapılacağını anlattım izleyebilirsiniz.

 

WordPress yorum kapalı sorunu, çözüm videosunu izle!..

 

 

Hostgator %25 indirim kuponları ile daha ucuza satın alabilirsiniz.

tekinhostdiscount

HOSTGATORCOUPON2016

Bir önceki yazımız olan 1 Kasım Seçim Zamanı Sonuç Hüsran veya Zafer Olabilir başlıklı makalemizde 1 kasım seçim zamanı, kime oy vereceğimiz ve Recep Tayyip Erdoğan hakkında bilgiler verilmektedir.


Loading Facebook Comments ...
Yorum Yap